Parduotuvė kategoriją
Please sign in here
Mano krepšelis   (LTL)
Elementai mano krepšelis
 
Mano Pageidavimų sąrašas   (LTL)
Nėra elementų Mano pageidavimų sąrašą
 

 

Mes valgyti savo maisto ruošimui !!
Ši svetainė yra mūsų interneto ecommerce tirpalas
Remiantis mūsų CSS dizainas parduotuvė išdėstymo paketas. Jei jos pakankamai geras mūsų klientų, tai pakankamai gerai mums.uooBoutique Business Proposition
 

Pagrindinės Funkcijos

uooBOUTIQUE
Pagrindinės funkcijos
uooboutique su e-commerce-verslo nauda

 

Multi-Language

Visos parduotuvės navigaciją, pranešimą ir visus šablonus laišką anksto išversta į vietines kalbas, padarytais gimtoji piliečiams.

Visos produkto aprašymo vyksta serverio duomenų bazės iš anksto pervesti į vietines kalbas, įskaitant vietos šalies PVM / mokesčio ir laivybos skaičiavimai.

Remia visų Europos kalbų, taip pat likusios pasaulio kalbomis, ir kiti anglų, tokias kaip JAV, Kanada, Australija ir Naujoji Zelandija.

Ši duomenų struktūra leidžia įvairių parduotuvė profilį ir produkto profilį kiekvienoje teritorijoje.Multi-valiuta

• principas valiuta yra priskiriama kiekvienam kalbą / šalį.Tai nėra apskaičiuotų duomenų dėl skrydžių todėl įmanoma, kad skirtingų kainų politiką kiekvienoje teritorijoje.

Online Credit Card Transaction Service tada konkrečiai pasirinkta kalba / grynieji pinigai naudojami.


Keli Parduotuvė dinamika

Nustatyti parduotuvė dinamika tarptautinių ir vietinių klientų, taip pat prekybos ir vartojimo prekių pardavimo arba abu.

Parama visų internete kreditinės kortelės mokėjimo paslaugų teikėjai. Galimybės pirkti internetu, mokėti neprisijungę sandorius.

Galimybe ribotos galimybės iš anksto registruotos sąskaitos tik vartotojams.

Variantas sąskaitos sąskaitoje pardavimo prekybos klientams

Kompleksiniai PVM skaičiavimai, apima daug mokesčių tarifus, kad kiekvienam produktui gali būti paskirti konkretaus mokesčio tarifą. Nulis reitingas PVM tarptautinės prekybos klientams.

Pašto skaičiavimai apima nemokamą post riba, vidaus ir tarptautines normas.

Nustatyti produkto dinamika apimtis produktų arba didelės vertės - "vienkartinės" produktų. Tai apima centrinis pageidavimų sąrašą funkcija su laiku produkto rezervavimo dėl interesų funkciją.

Nustatyti produkto dinamika "paprastas" rezervavimas pardavimo. Parduoda gero / paslaugos nuoma, bilietų užsakymas, nuomos ar nuomos.Hostingas ir Tvarko Parduotuvė dislokuotis

Parduotuvės talpinami anksto skonfigurowanych serverių. Tačiau trijų tipų įrenginių yra:

Bendri įrengimo bendromis serveris - internetinių parduotuvių talpinami uootek serveriuose, bendromis įrenginys su uootek domeno vardas. Tai žemiausia kaina paslauga, idealiai komplekte mažesniems interneto parduotuvėse.

Skirtas montuoti į bendr serveris - interneto parduotuvė mitināts uootek serverių, tačiau tam skirtą įrenginį negali pasidalinti su kitais ir yra su klientu konkretus domeno vardas. Tai leidžia daugiau parduotuvė customisations ir idealiai komplekte su vidutinių internetines parduotuves.

Skirtas montuoti į pasirinkto serverio - interneto parduotuvė hosted on this server, o ne pasidalinti su kitais su klientais konkrečių skirtą domeną. Tai leidžia optimaliai parduotuvė efektyvumą ir idealiai komplekte didesnio interneto parduotuvėse.


Parduotuvė priekio Dizainas Funkcijos

Mes nuolat peržiūrime naudojimo tyrimų ir tendencijas, tada taikyti geriausią praktiką į parduotuvę sąsają. Parduotuvę dizaino, gali turėti neįtikėtinai poveikį klientui perskaičiavimo kursai turėtų būti suprojektuota pagal užsakovo profilį center arenoje. Mes siūlome tris dizaino variantus parduotuvė priekio subalansuoti biudžetą ir rinkos poreikius:

Standartinis dizainas - švarios, paprastos ir aštrių parduotuvė išdėstymą. Pritaikyti ekrano spalvos ir šriftai iš pasiimti sąrašus naudodami administratoriaus įrankis.

CSS stilius - pritaikyti parduotuvės dizainą su CSS stilių lape pajėgumus. Tai reikalauja projektavimo įgūdžių lygį su CSS ir smarty. Atjungties žiūrovas yra padėti projektavimo procesą. Papildomų internetinė parduotuvė Duomenų bazės nustatyti plėtros būdas taip pat yra padėti projektavimo procesą.

Rio Dizainas - pritaikyti parduotuvė dizainas Rich Internet Application pajėgumus. Tai reikalauja projektavimo įgūdžių lygį su "Flex" ir smarty. Atjungties žiūrovas bus teikiama padėti projektavimo procesą. Papildomų internetinė parduotuvė Duomenų bazės nustatyti plėtros būdas taip pat yra padėti į projektavimo procesą.


Išsami produkto duomenų bazė

Laisvas tekstas aprašymas
Keli vaizdai, kurie automatiškai pakeistas į serverį
Neribota Thumb-detail vaizdai
Vartotojo apibrėžti laukai
Papildomi URL Nuorodos į pdf arba html puslapius - ty produkto techniniai duomenys
Paprasta kainų variantą
Kompleksiniai kainų variantai
Specialios kainos funkcija
Pardavimo kaina funkcija su pradžios ir pabaigos datas
Rezervacija galimybė ne check-out
Įvairūs pašto mokestis parinkčių
Metatag aprašymą visos parduotuvės ir dėl kiekvieno produkto
Raktinių žodžių paieška
Kelių ir zagnieżdżone produktų kategorijos
Produktai gali būti rodomas daugiau nei vienos kategorijos
Produkto reitingas - Top pardavimo punktų
Produktai kryžiumi susiję su kitais produktais, siekiant skatinti ne-pardavimo
konkrečių optimizavimas paieškos laukų


Išsami Parduotuvė lygio funkcijos

• Iškylančių Informacija Windows - Sukurti ir pritaikyti "pop-up windows bendrojo parduotuvė informaciją / temos

• Realaus laiko apie pardavimo - Pranešimai siunčiami klientams vietos kalbą. Laiškai gali būti visiškai dostowywalnych html / images ir tt

• internete pirkėjo istoriją - Vartotojai gali sekti visus savo dabartinius užsakymus ir peržiūrėti savo istoriją

• Atsargų valdymo funkcija --

Nustatyti atsargų lygis
Nustatyti minimalų atsargų lygį
Nustatyti įvairių variantų, kai būklės
Slėpti produkto nulinė atsargų
Rodyti būklės pranešimas
Email Vartotojas kai elementai atgal atsargų


Offline Įrankiai

Kuriant ir veikia parduotuvė yra keletas specifinių funkcijų. Kad būtų galima valdyti interneto parduotuvė sukūrėme konkrečias internete įrankiai įvairių funkcijų leidžia daugeliui vartotojų aktyvumo.

• Produkto vadybininkas - kad yra neprisijungę duomenų bazę, kuri gamina visos parduotuvės ir produkcijos duomenis. Jis sukurtas taip, daugeliui vartotojų gali kiekviena pridėti kategorijos specifinius ar kalbos konkrečius produktus, kurie yra tada įkelti į serverį duomenų bazės. Eksporto funkcijos duomenų sąnaudų palyginimo svetaines , ir produktų kanalus Google Base "(" Froogle ") ir kiti.

• Administratorius Vadybininkas - šiuo įrankiu valdo visus kliento duomenis ir detales. Ši informacija gali būti eksportuojami į bendrovės esamas apskaitos sistemas.

• Dizaineris Tool - offline CSS dizainas žiūrovams rodo, kaip parduotuvė atrodo kaip pakeitimai.


Interneto rinkodara ir Metrika analizė

• uooBOUTIQUE internetinės parduotuvės dostrojonych maksimaliai vietoje optimizavimas paieškos.

• A ll internetinės parduotuvės yra numatyta su wordpress blog kurių komunalinių paslaugų to paties dizaino stilių. Verslas dienoraštis naudojama kurti vartotojų vystosi Web2.0 interneto rinkodaros metodus.

• Interneto Metrikoje yra numatyta pagal trečiosios šalies paslaugų teikėjų. Šie paslaugų teikėjai pateikia šaltinis ateinančių vartotojų, produktams peržiūrėti ir laiko svetainėje.


Partnerių programa Ready

• Padidinkite Vartotojų pardavimus per trečiosios šalies partnerių programas. Sąsaja su trečiosios šalies partnerių programas.