Parduotuvė kategoriją
Please sign in here
Mano krepšelis   (LTL)
Elementai mano krepšelis
 
Mano Pageidavimų sąrašas   (LTL)
Nėra elementų Mano pageidavimų sąrašą
 

 

Mes valgyti savo maisto ruošimui !!
Ši svetainė yra mūsų interneto ecommerce tirpalas
Remiantis mūsų CSS dizainas parduotuvė išdėstymo paketas. Jei jos pakankamai geras mūsų klientų, tai pakankamai gerai mums.uooBoutique Business Proposition
 

Verslo Modeliai

uooBOUTIQUE
verslo modeliai
uooboutique su e-commerce-verslo nauda

 

B2C - pardavimas vartotojams


Šiuo metu tai yra visuotinai pripažįstamas faktas, jog interneto vartotojų pardavimo yra įrodyta kelią į rinką ir yra viena iš sparčiausiai augančių kanalą mažmeninės prekybos.

Įdomiau yra tos nuomonės, kad vartotojai vis daugiau naudojasi internetu, norėdami sužinoti produktus ir paslaugas prieš apsiperkant aukšto gatvės lizdo.


Ši tendencija lydėjo pagrindinių pokyčių vartotojų lūkesčius, susijusius su internetinių parduotuvių. Internetines parduotuves reikia funkcija platus funkcionalumas, puikus aptarnavimas, profesionalios apipavidalinimą, bet visų pirma, turi galimybę bendrauti gimtąja kalba ir prekybai savo pasirinkta valiuta.


uooBOUTIQUE yra visiškai įrengtas:

Bendraukite su pasauliniu klientų bazę

Naudokite įvairių valiutų ir keletą interneto mokėjimo sistemų

Naudokite produktas asociacijų kirsti parduoti daugiau produktų ir paslaugų

Suteikti klientams sukurti pageidaujate sąrašus ir būsimų pakartotinių pardavimo, taip pat "vestuvių sąrašas" funkcija.


B2B - pardavimas Verslo klientams

E-Commerce siūlo daug būdų, kaip sumažinti išlaidas verslo santykius su kitomis įmonėmis ir tuo pačiu metu atlikti šiuos santykius efektyviau. Tokie kaip automatyzowania pirkimo / pardavimo procesus, sumažinti brangaus rankinio darbo.


uooBOUTIQUE pilnai įrengtas padidinti, sustiprinti ir supaprastinti:

• Rinkodara - bendravimo pasaulyje per Centrinis interneto kataloguose ir paslaugas.

• Parduoda - konfigūracija, vidaus ir tarptautinės prekybos klientams; valiuta vartotojo nuolaidas, kryželiu valgytojas PVM klausimai ir laivybos skaičiavimai.

• Mokėjimai - naudoti arba įmonės esamų prekybos sąskaitos faktūros išrašymo procedūras arba teikti interneto mokėjimo sistemų, kaip reikalaujama.Tačiau, sėkmingai diegti gali būti kietas mokymosi kreivė.

Intelektualioji galimybė yra komanda su ekspertų partneris. Uootek ir jos JK verslo partneris ONID Limited turėti reikiamų įgūdžių ir įrašus pateikti sprendimas, užtikrinantis, kad dėl elektroninės komercijos pažadą.

Mažoms ir vidutinėms įmonėms reikia priimti sprendimą, kuris sukonfigūruotas taip, kad patenkintų savo konkrečius poreikius, dabar ir prisitaikyti prie ateities iššūkius. A tirpalas, kuri siūlo greitai dislokuotis, kuri prilygsta mažos įgyvendinimo išlaidas, ir todėl pagerinti investicijų grąžą A tirpalas kad reikia mažomis veiklos ir eksploatacijos išlaidomis.


  Jūsų Pabandykite sąrašas  
  Jūsų Rinkos  
 

Vidaus

 
  Tarptautinis  
     
  Jūsų klientai  
  Vartotojų  
  Prekyba  
     
  Jūsų produktų  
  Tomas  
  Vienas kompromisai  
  Nuoma / nuoma  
       toliau su skyriaus pagrindinės funkcijos ...>