Parduotuvė kategoriją
Please sign in here
Mano krepšelis   (LTL)
Elementai mano krepšelis
 
Mano Pageidavimų sąrašas   (LTL)
Nėra elementų Mano pageidavimų sąrašą
 

 

Mes valgyti savo maisto ruošimui !!
Ši svetainė yra mūsų interneto ecommerce tirpalas
Remiantis mūsų CSS dizainas parduotuvė išdėstymo paketas. Jei jos pakankamai geras mūsų klientų, tai pakankamai gerai mums.uooBoutique Business Proposition
 

Verslo Advantage

uooBOUTIQUE
versle
uooboutique su e-commerce-verslo nauda

 

Visos įmonės susiduria su vis labiau konkurencinga rinkos aplinka. Skubių veiksmų reikia; fiksuoti naujus klientus, pagerinti santykius su esamais klientais ir sumažinti išlaidas.

Pastaraisiais metais, todėl organizacijos turi įgyvendinti elektroninės komercijos sprendimus į šiuos iššūkius, su įspūdingų rezultatų.

• Išplėstinė nepasiekiamoje ir sumažinta pardavimo išlaidas, taikant veiksmingas, profesionalių interneto kanalais į rinką ir parduoti savo produktus ir paslaugas vartotojams.

• Efektyvesnis rinkodaros ir pardavimo procesą verslo klientams ir plėtoti stipresnę partnerystę.

• Mažesnis pirkimo išlaidas ir trumpesnis perdirbimo kartus per automatizuotą racionalizuotos e. pirkimų sistemas.

Nauda e-commerce, ar vartotojų Pardavimai, verslo pardavimas, arba elektroninių pirkimų, yra neginčijama.Tačiau, sėkmingai diegti gali būti kietas mokymosi kreivė.

Intelektualioji galimybė yra komanda su ekspertų partneris. Uootek ir jos JK verslo partneris ONID Limited turėti reikiamų įgūdžių ir įrašus pateikti sprendimas, užtikrinantis, kad dėl elektroninės komercijos pažadą.

Mažoms ir vidutinėms įmonėms reikia priimti sprendimą, kuris sukonfigūruotas taip, kad patenkintų savo konkrečius poreikius, dabar ir prisitaikyti prie ateities iššūkius. A tirpalas, kuri siūlo greitai dislokuotis, kuri prilygsta mažos įgyvendinimo išlaidas, ir todėl pagerinti investicijų grąžą A tirpalas kad reikia mažomis veiklos ir eksploatacijos išlaidomis.
Konkurencinis Privalumai dislokuotis yra UooBoutique e-komercijos sprendimas.

• Multi kalbom, Multi Currency: didinti interneto eksportui ir vidaus pardavimams.

• Daug Parduotuvė dinamika: konfigūruoti interneto parduotuvė apartamentai vartotojų ar pervežimuose pardavimo, arba abu.

• Daug produkto dinamika: konfigūruoti interneto parduotuvė pardavimo apimties produktų, "vienkartinis" produktai, labai didelės vertės daiktai ar paslaugos, pagrįstą sandorio, ar jų derinys.

• Daugelis interneto rinkodaros funkcijos:Partnerių programa paruošta, pay-per-click, Search Engine Optimization Web 2.0.


  toliau su skyriaus verslo modeliai ...>