Veikals pēc kategorijas
Lūdzu Pierakstieties šeit
Mans Grozs   (LVL)
Nr Items manā grozā
 
Mani Vēlme saraksts   (LVL)
Nav vienumu manā vēlas saraksts
 

 

Mēs ēdam mūsu cooking !!
Šī mājas lapa ir mūsu pašu tiešsaistes e-komercijas risinājums
Pamatojoties uz mūsu CSS dizaina veikals izkārtojums pakete. Ja tā pietiekami labs mūsu klientiem, ir pietiekami labs mums.uooBoutique Business Proposition
 

Pamatiezīmes

uooBOUTIQUE
pamatiezīmes
uooboutique-e-komercijas, uzņēmumi un priekšrocības

 

Multi-Language

Visi veikals's navigācijas kontroles, ziņa, un visas e-pasta veidnes ir iepriekš tulkots vietējo valodu, dzimto valodu pilsoņiem.

Visi produktu apraksti tiek glabāti servera datu bāzi, iepriekš tulkots vietējās valodās, tostarp vietējo valsts PVN / nodokļu likmes, un kuģniecības aprēķini.

Atbalsta visus Eiropas valodas, kā arī pārējās pasaules valodās, un citi angļu variācijas, piemēram, ASV, Kanādā, Austrālijā un Jaunzēlandē.

Šī datu struktūra pieļauj citu veikals profils un produktu apraksts par katru teritorijā.Multi-Valūta

• Princips valūtā piešķir katram valodā / valstī.Tas nav aprēķināts skaitlis par lidot tāpēc ir iespējams ir dažādi cenu politiku, lai katrā teritorijā.

Online Kredītkarte Transaction dienests ir tad, kas raksturīgi izvēlētajā valodā / nauda izmantota.


Multiple Shop Dynamics

Set veikals dinamika starptautiskiem un vietējiem klientiem, kā arī tirdzniecības vai pārdošana patērētājiem, vai abus.

Atbalstu visiem tiešsaistes kredītkaršu maksājumu pakalpojumu sniedzējiem. Iespējas iegādāties tiešsaistē, maksāt bezsaistes darījumiem.

Iespēja ierobežotu piekļuvi pirmsskolas reģistrēto kontu lietotājiem.

Iespēja Account rēķinā pārdošanas tirdzniecības klientiem

Kompleksie PVN aprēķinu, iegūst daudzpakāpju nodokļu likmes tā, katram produktam var piešķirt īpašas nodokļu likmi. Zero rating PVN starptautiskās tirdzniecības klientiem.

Pasta aprēķinos ietver bezmaksas post slieksnis, iekšzemes un starptautisko likmes.

Set Product dinamikas apjomu produktiem vai augstas vērtības - "one off" produktus. Tas ietver Centrālā vēlas sarakstu funkcija ar laikiestatīta produkts rezervēšana-of-interest funkciju.

Izveidot produktu dinamika par "vienkāršu" rezervācija pārdošanu. Pārdod labas / Pakalpojumi noma, rezervēšanai, īre vai izīrēšanu.Hosted un Managed Shop Deployment

Veikali ir izvietoti uz iepriekš konfigurēta serveriem. Tomēr, trīs veidu iekārta ir pieejama:

Shared uzstādīšanu koplietojamo serveris - tiešsaistes veikali ir mitināti uootek serveriem, uz kopīgām iekārta ar uootek domēna nosaukumu. Tas ir zemākais izmaksu pakalpojumu, ideālā suite mazākiem tiešsaistes veikalos.

Specializētu uzstādīšanu dalītu serveris - interneta veikals atrodas uootek serverus, bet ar speciāla iekārta, kas ir kas nav kopīgs ar citiem, un ir apgādāta ar klientu īpašu domēna nosaukumu. Tas ļauj vairāk veikals customisations un ir ideāli Suite, lai vidējiem tiešsaistes veikalos.

Specializētu uzstādīšanu veltīta serveris - tiešsaistes veikals atrodas speciālā serverī, kas nav kopīgs ar citu ar klientu specifiskās veltīta jomā. Tas ļauj optimāli veikals veiktspēju un ir ideāli suite lielākiem tiešsaistes veikalos.


Veikals priekšā Design Options

Mēs nepārtraukti pārskatīt lietojamības pētījumiem un tendencēm, tad piemēro labāko praksi, lai veikalu interfeisu. Shop dizains var būt neticami ietekmi uz klientu konversijas likmes, un tās būtu izstrādātas ar klientu profilu centrā. Mēs sniedzam trīs dizaina varianti veikalu priekšā lai līdzsvarotu budžeta ierobežojumus un tirgus prasībām:

Standard Dizains - Tīrs, vienkāršs un krass veikals izkārtojumu. Pielāgot ekrāna krāsas un fonti no pick saraksti, izmantojot admin rīku.

CSS Style - pielāgot veikals dizainā ar CSS Style sheet spējas. Tas prasa dizaina prasmju līmeni ar CSS un smarty. Bezsaistes skatītājam ir paredzēts, lai palīdzētu projektēšanas procesā. Papildus tiešsaistes veikals datu bāzē, kas ar attīstības veids ir paredzēts, lai palīdzētu projektēšanas procesā.

IDR Dizains - pielāgot veikals dizainā ar Rich Internet Application spējas. Tas prasa dizaina prasmju līmeni ar Flex un smarty. Bezsaistes skatītājs tiks paredzēts, lai palīdzētu projektēšanas procesā. Papildus tiešsaistes veikals datu bāzē, kas ar attīstības veids ir paredzēts, lai palīdzētu produktu izstrādes procesā.


Comprehensive Product Database

Free text apraksts
Multiple Images kas ir auto mainīti uz servera
Unlimited Thumb-detail attēlus
Lietotājs nosakāmus lauki
Papildu URL Saites uz pdf vai html lapas - ti produkta tehniskās detaļas
Vienkāršā cenu izvēle
Kompleksie cenu iespējas
Īpašas cenas funkcija
Pārdošanas cena funkcijas sākuma / beigu datumi
Rezervēšana iespēja pie-out
Various pasta maksas opcijas
Meta tagu aprakstu visu veikalu un par katru produktu
Atslēgvārdu meklēšana
Multiple un Nested produktu kategorijām
Produkti var parādīties vairāk nekā vienā kategorijā
Produkts ranking - Top pārdošanas objektus
Produkti pāri saistītas ar citiem produktiem, lai veicinātu up-pārdošanas
īpašu meklētājprogrammu optimizācijas jomās


Comprehensive Shop līmeņa Features

• Uznirstošo Informācija Windows - izveidot un pielāgot pop-up logi vispārējās veikals informācija / tēmas

• Reālā laika paziņošanas pārdošanas - e-pasts nosūtīts klientiem vietējā valodā. E-pastus var pilnībā customisable ar html / images uc

• Online pircējs lai vēsture - Lietotāji var izsekot visas to pašreizējo pasūtījumus un apskatīt savu pasūtījumu vēsture

• Stock kontroles funkciju --

Set krājumu līmenis
Noteikt minimālo krājumu līmenis
Iestatiet dažādas iespējas, kad no stock
Hide produktu, nulle stock
Display no krājuma paziņojums
E-pasts lietotāju posteņus atpakaļ krājumā


Offline Tools

Veidojot un vadīšana veikalā ir vairākas īpašas funkcijas. Lai pārvaldītu tiešsaistes veikalu, mēs esam izveidojuši īpašu tiešsaistes rīkus, lai dažādas funkcijas ļauj daudzu lietotāju aktivitātes.

• Product Manager - IS bezsaistes datu bāzi, kas ražo visu veikalu un produktu datus. Tas ir paredzēts, lai vairāki lietotāji var katru pievienot kategorijā īpašs vai valodas īpašiem produktiem, kas pēc tam tiek augšupielādēti servera datu bāzē. Eksporta funkcijas, sniedz datus par izmaksu salīdzinājumu vietnes , produktu barotnes Google Base (Froogle) un citi.

• Admin Manager - šis rīks pārvalda visu informāciju par klientiem un kārtības datus. Tad šo informāciju var eksportē uzņēmumi esošo grāmatvedības sistēmu.

• Dizainers rīks - bezsaistes CSS dizaina skatītājam parāda, kā veikalu, izskatīsies kā izmaiņas ir veiktas.


Interneta Mārketings un mērīšana Analysis

• uooBOUTIQUE tiešsaistes veikali ir noregulētas, lai palielinātu Onsite meklētājprogrammu optimizāciju.

• A ll tiešsaistes veikali ir paredzēts ar WordPress blogu, kas utilities to pašu dizaina stiliem. Komercdarbības emuārs tiek izmantoti, lai radītu patērētājiem, kas izmanto attīstās Web2.0 interneta tirdzniecības metodes.

• Web metriskajās ir paredzēts trešās puses pakalpojumu sniedzējiem. Šīs pakalpojumu sniedzējiem nodrošināt avota ienākošo lietotājs, produkti apskatīts un laiku uz vietas.


Affiliate programmas Ready

• palielināt patērētāju tirdzniecību, izmantojot trešo personu filiāli programmām. Saskarne ar visām trešo personu filiāli programmām.