Veikals pēc kategorijas
Lūdzu Pierakstieties šeit
Mans Grozs   (LVL)
Nr Items manā grozā
 
Mani Vēlme saraksts   (LVL)
Nav vienumu manā vēlas saraksts
 

 

Mēs ēdam mūsu cooking !!
Šī mājas lapa ir mūsu pašu tiešsaistes e-komercijas risinājums
Pamatojoties uz mūsu CSS dizaina veikals izkārtojums pakete. Ja tā pietiekami labs mūsu klientiem, ir pietiekami labs mums.uooBoutique Business Proposition
 

Uzņēmējdarbības Modeļi

uooBOUTIQUE
uzņēmējdarbības modeļi
uooboutique-e-komercijas, uzņēmumi un priekšrocības

 

B2C - pārdošana patērētājiem


Tagad ir plaši atzīts fakts, ka tiešsaistes patērētāju pārdošanas ir pierādīts ceļš uz tirgu, un tā ir visstraujāk augošā kanāla mazumtirdzniecību.

Vēl interesanti ir atzinums, ka patērētāji arvien vairāk izmanto internetu, lai apskatīt produktu un pakalpojumu pirms pieņemšanas pirkumiem augstu iela izvada.


Šī tendence ir bijusi kopā ar pamattiesību izmaiņas patērētāju cerības attiecībā uz tiešsaistes veikalos. Online veikalos nepieciešamību iezīme plaša funkcionalitāte, lielisks pakalpojumu, profesionālo izskatu, bet pats galvenais, ir jāspēj sazināties dzimtajā valodā, un tirdzniecība ar to izvēlētajai valūtai.


uooBOUTIQUE ir pilnībā aprīkoti, lai:

Sazinieties ar globālās klientu bāzes

Izmantojiet vairāku valūtu un vairāku tiešsaistes maksājumu sistēmas

Izmantojiet ražotāju asociācijas šķērsot pārdot papildu produktiem un pakalpojumiem

Pilnvarot klientiem, lai radītu vēlmi sarakstus nākotni un atkārtojas pārdošanas, kā arī "kāzu sarakstā" funkciju.


B2B - Pārdošana to Business Klienti

E-komercija piedāvā daudzas iespējas samazinot izmaksas darījumu attiecību ar citiem uzņēmumiem, un tajā pašā laikā padarot šīs attiecības efektīvāku. Piemēram, automatizējot pirkšanas / pārdošanas procesus, kas samazina dārgi rokasgrāmata darbplūsma.


uooBOUTIQUE ir pilnībā aprīkoti, lai pieaugums, nostiprināt un:

• Marketing - sazinātos visā pasaulē, izmantojot Centrālā tiešsaistes katalogiem un pakalpojumiem.

• Pārdošana - konfigurācija iekšzemes un starptautiskās tirdzniecības klientiem; valūtā, lietotāju atlaides, cross pansionārs PVN jautājumiem un kuģniecības aprēķini.

• Maksājumi - izmantot vai nu uzņēmuma esošās tirdzniecības rēķinu procedūru vai nodrošināt tiešsaistes maksājumu sistēmas, cik nepieciešams.Tomēr veiksmīgs izvēršana ietver stāva mācīšanās līkne.

Smart variants ir komanda līdz ar ekspertu partneris. Uootek un tas ir Apvienotās Karalistes biznesa partneris ONID Limited ir prasmes un uzskaite sniegt risinājumu, kas nodrošina par e-komercijas solījumu.

Mazajiem un vidējiem uzņēmumiem nepieciešama risinājumu, kas ir konfigurēta, lai atbilstu to īpašajām vajadzībām, tagad un pielāgoties nākotnes izaicinājumiem. Risinājumu, kas piedāvā ātru izvietošanu kas ir vienāds ar zemu īstenošanas izmaksas, un tādējādi uzlabot peļņu no ieguldījumiem risinājumu, kas paredz, mazās ekspluatācijas un uzturēšanas izmaksas.


  Jūsu Check List  
  Jūsu Market  
 

Iekšzemes

 
  International  
     
  Jūsu klienti  
  Patērētāju  
  Tirdzniecība  
     
  Jūsu Produkti  
  Sējums  
  Viens kompromisus  
  Noma / īre  
       turpināt sadaļā pamatiezīmes ...>