Pood kategooriate
Palun Logi sisse siin
Minu Ostukorv   (EEK)
Objekte minu korv
 
Minu soovilist   (EEK)
Ühtegi artiklit minu soovi nimekirja
 

 

Me sööme meie toiduvalmistamis !!
See kodulehekülg on meie online-pood lahendus
Tuginedes meie CSS design shop paigutus paketti. Kui selle piisavalt hea klientidele, see on piisavalt hea meile.uooBoutique Business Proposition
 

EL - Ekspordi Võimalus

uooBOUTIQUE
EL - ekspordi võimalus
Euroopa Liit


500 miljonit võimalikele klientidele --
eraldatud 23 keeles ja 12 vääringud kuid mis on seotud ühtse internet


  Euroopa Liit (EL) on majandus-ja poliitilises liidus on 27 liikmesriiki, mis asub Euroopas. See loodi Maastrichti lepingu 1. novembril 1993 pärast aluse olemasolevate Euroopa Majandusühendus (EMÜ).

Umbes 500 miljonit inimest, ELi kombineeritud tekitab hinnanguliselt 30% turuosa (US $ 16,8 triljoni 2007) nimirõhu koguvõlg Maailm toode.

27 sõltumatud suveräänsed riigid, mis on tuntud kui liikmesriigid on:

Riik

Austria
Belgia
Bulgaaria
Küpros
Tšehhi
Taani Taani
Eesti Eesti
Soome
Prantsusmaa
Saksamaa
Kreeka
Ungari
Iirimaa
Itaalia
Läti
Leedu
Luksemburg
Malta
Holland
Poola
Portugal
Rumeenia
Slovakkia
Sloveenia
Hispaania
Rootsi
Suurbritannia
Valuuta

Euro
Euro
Bulgaaria leev
Euro
Tšehhi kroon
Taani kroon
Kroon
Euro
Euro
Euro
Euro
Ungari forint
Euro
Euro
Läti latt
Leedu litt
Euro
Euro
Euro
Poola zlott
Euro
Rumeenia lei
Euro
Euro
Euro
Rootsi kroon
Suurbritannia nael
 

 


Keskseks kauplemise eesmärk siseturu tähendab vaba kaupade, kapitali, inimeste ja teenuste osutamine ELis. Kui kaubad on lubatud turule tuua neid ei saa allutada tollimaksudest, diskrimineerivad maksud või impordikvoote, kui nad reisivad sees. ELi-väliste liikmesriikide Island, Norra, Liechtenstein ja Šveits osalema ühtse turu, kuid mitte tolliliit.

ELi rahvastikust on 7,3% maailma kokku, kuid EL hõlmab vaid 3% maakera, ulatudes mille rahvastikutihedus 113 km2 (44 sq mi) ELi üks kõige tihedamini asustatud piirkondi maailmas.

Üks kolmandik ELi kodanikest elab linnades üle miljoni inimese, kasvades 80% elab linnapiirkondades üldiselt. EL on koduks enam üleilmseks linnades kui ükski teine piirkond maailmas. See sisaldab 16 linna elanikkonna üle ühe miljoni.

Lisaks palju suuri linnu, on EL ka mitmete tihedalt asustatud piirkondades, mis ei ole ühegi puursüdamikproovi, kuid on tekkinud seoses mitme tsiteerib ning nüüd hõlmab suures linnas.

Mitmete keelte ja murrete kasutada Euroopa Liidus on 23 ametlikku ja töökeelt: bulgaaria, tšehhi, taani, hollandi, inglise, eesti, soome, prantsuse, saksa, Kreeka, Ungari, Itaalia, Iirimaa, Läti, Leedu, Malta , poola, portugali, rumeenia, slovaki, sloveeni, hispaania ja rootsi keel.

Saksa on kõige enam räägitavate emakeel (umbes 88,7 miljonit inimest alates 2006), järgnevad inglise, prantsuse ja itaalia.


E internetileheküljed ainult esitatakse inglise, aadress umbes 10% võimalik turg.