Pood kategooriate
Palun Logi sisse siin
Minu Ostukorv   (EEK)
Objekte minu korv
 
Minu soovilist   (EEK)
Ühtegi artiklit minu soovi nimekirja
 

 

Me sööme meie toiduvalmistamis !!
See kodulehekülg on meie online-pood lahendus
Tuginedes meie CSS design shop paigutus paketti. Kui selle piisavalt hea klientidele, see on piisavalt hea meile.uooBoutique Business Proposition
 

Põhijooned

uooBOUTIQUE
põhijooned
uooboutique pood-ettevõtte-eelis

 

Multi-Language

Kõik OSTA navigatsioonituled kontrolli sõnum ja kõik e-posti mallid on eelnevalt tõlgitud kohalikku keelde Emakeeleoskus kodanikud.

Kõik tootekirjeldused hoitakse serveri andmebaasi eelnevalt tõlgitud kohalikku keelt, sealhulgas kohalik riik käibemaksu-Maksumäärad ja laevandus arvutused.

Toetab kõiki Euroopa keeli, pluss ülejäänud maailma keeli, ja muud inglise variatsioonid nagu USA, Kanada, Austraalia ja Uus-Meremaal.

See andmestruktuur lubab sellest erineva OSTA profiili ja toodete profiili iga territooriumil.Mitut Valuuta

• põhimõte vääringus on määratud iga keele / riik.See ei ole arvutatud näitaja kohta sõita nii, et see on võimalik erinevaid hinnakujunduspoliitika iga territooriumil.

Online Krediitkaart Transaction Service seejärel konkreetselt valitud keeles / sularaha kasutada.


Mitme Shop Dynamics

Set OSTA dünaamika rahvusvahelise ja omamaised kliendid, samuti kaubandus-või tarbijale müügi või mõlemad.

Toetus kõiki online krediitkaardi makse pakkujad. Valikud osta online, maksab offlainis tehingud.

Võimalus piiratud juurdepääs eelregistreeritud konto kasutajad only.

Võimalus konto arve müük ostjate

Complex käibemaksu arvutusi, sisaldab mitmeid Maksumäärad et iga toode võib olla määratud kindla maksumääraga. Nullmäära käibemaksu rahvusvahelise kaubanduse klientidele.

Postikulud arvutused hõlmama vaba ametikoha künnist, sise-ja rahvusvaheliste määrad.

Set Tootekood dünaamika köites toodete või kõrge väärtusega - "ühekordseid" tooted. See hõlmab keskse sooviloend funktsioon, mille ajastatusega toote reservatsiooni-ja huvi funktsiooni.

Set toote dünaamika kohta "lihtsaid" broneering müüki. Müük hea / teenused rentimine, broneeringutest, üüri või üürile.Hosted ja haldab Shop Deployment

Kauplused on hostitud eelnevalt konfigureeritud servereid. Kuid kolme liiki paigaldamine on kättesaadav:

Ühistoad installi jagatud server - Interneti-poed on isännöidään uootek serverid, jagatud paigaldus koos uootek domeeninime. See on kõige väiksema tasu eest teenust, ideaalis suite väiksemate online kauplustes.

Dedicated paigaldamine jagatud server - online shop isännöidään uootek servereid, kuid spetsiaalse seadmes ei ole teistega jagada ning see on varustatud tarbijaspetsiifilised domeeninimi. See võimaldab rohkem OSTA customisations ja ideaalis suite ja keskmise suurusega online kauplustes.

Dedicated paigaldamine spetsiaalne server - online shop isännöidään spetsiaalsest serverist ei jagata teistega koos tarbijaspetsiifilised pühendatud valdkonnas. See võimaldab optimaalselt pood ja seda ideaaljuhul suite suurematesse online kauplustes.


Pood esipidurid võimalused

Me kontrollime järjepidevalt kasutatavusel uuringud ja suundumusi, siis parim tava poes kasutajaliides. Pood disainilahendusest on uskumatu mõju kliendi tulosmuuntokertoimien ja peaks olema konstrueeritud klient profiili keskmesse. Pakume kolme disain võimalusi poes esipidurid tasakaalus eelarve piirangutega ja turu nõudmistele:

Standard Design - puhas, lihtne ja teravaid OSTA paigutuse. Kohanda ekraani värve ja fonte alates vali nimekirjad kasutades admin vahend.

CSS Style - kohandada OSTA konstrueerimispõhimõtted CSS Style lehte. See eeldab disaini oskuste taset CSS ja smarty. Offline vaataja on aidata projekteerimisega. Lisalõivu online kaupastamme andmebaasi seatud arengut režiim on ka aidata projekteerimise käigus.

RIA Design - kohandada OSTA konstrueerimispõhimõtted Rich Internet Application võimeid. See eeldab, disaini oskuste taset Flex ja smarty. Offline vaatajat antakse aidata projekteerimise protsess. Lisalõivu online kaupastamme andmebaasi seatud arengut režiim on ka aidata vahendite projekteerimise käigus.


Comprehensive Product Database

Vaba teksti kirjeldus
Kujutiste, mis on auto suurusega selles serveris
Piiramatu Pöial-detail pilte
Kasutaja määratletava väljad
Additional URL lingid pdf-või html-leheküljed - st toote tehnilised andmed
Antud hind valik
Complex hinna valiku võimalused
Erihinna funktsioon
Müügihind toimida algus / lõppkuupäevad
Reservatsioon võimalust check-out
Various postiteenuse tasu valikud
Meta tag kirjeldus kogu kaupluse ja iga toote
Märksõna otsing
Mitmekordsed ja Pesastatud tootekategooriad
Tooted võib esineda rohkem kui ühe kategooria
Toote reitingu - Top müügi objektid
Tooted sisemisi linke muude toodetega edendada up-müügi
konkreetse otsingumootori optimeerimine väljad


Comprehensive Shop Tase Omadused

• Hüpikakende Teave Windows - Loo ja kohandada hüpikaknaid üldise OSTA teave / teemad

• Reaalajas teatise Müük - E-kirjad saadetakse klientidele kohalikus keeles. E-kirju saab täiel redigeeritavad koos html / pildid jne

• Online poeskäija et ajalugu - Kasutajad saavad jälgida kõiki oma praeguse tellimusi ja vaadata oma korralduste ajalugu

• Stock Control funktsioon --

Set varud
Määra vähemalt varud
Set erinevaid võimalusi, kui Out of stock
Peida toote tühiteatised stock
Näita Lõppenud teade
E-post kasutajale, kui kirjed on tagasi laos


Offlain Tööriistad

Loomisel ja jooksvate poest on rida konkreetseid ülesandeid. Selleks, et juhtida online kaupastamme oleme loonud konkreetsed online tööriistu eri funktsioone võimaldab mitme kasutaja tegevust.

• Product Manager - kui on offlainis andmebaas, mis toodab kõik poes ja toote andmed. See on projekteeritud nii mitu kasutajad saavad iga Lisa kategooria konkreetne või keele konkreetseid tooteid, mis on seejärel laadida serveri andmebaasi. Export funktsioone esitada andmeid kulude võrdlus sites ja toote vooge Google Base (Froogle) ja teised.

• Admin Manager - see tööriist haldab kõigi klientide andmeid ja tellimuse üksikasjad. Seda teavet saab siis eksportimisel äriühingute olemasolevaid raamatupidamissüsteemis.

• Kujundus tööriista - offline CSS design vaataja näitab, kuidas kaupluses uurib muudatusi ei tehta.


Interneti-turundus-ja Metrics analüüs

• uooBOUTIQUE Interneti-poed on häälestatud maksimeerida Saidiloleva otsingumootori optimeerimine.

• Kõik Interneti-poed on annab WordPress blogi mis kommunaalteenustena sama disainilahenduse stiile. Ettevõtlusregistrid veebipäevik on kasutatud, et luua klientidele kasutades areneva Web2.0 internet turustusmeetodeid.

• Web metric on sätestab kolmanda osapoole teenuse osutajad. Need teenusepakkujad annavad allikaks sissetulevate kasutaja toodete vaadatud ja aja kohapeal.


Partnerlus programm Valmis

• suurendada tarbija müügi läbi kolmandate isikute affiliate programme. Järelevalveotstarbelise kõik kolmanda osapoole partner programmides.