Pood kategooriate
Palun Logi sisse siin
Minu Ostukorv   (EEK)
Objekte minu korv
 
Minu soovilist   (EEK)
Ühtegi artiklit minu soovi nimekirja
 

 

Me sööme meie toiduvalmistamis !!
See kodulehekülg on meie online-pood lahendus
Tuginedes meie CSS design shop paigutus paketti. Kui selle piisavalt hea klientidele, see on piisavalt hea meile.uooBoutique Business Proposition
 

Ärimudelite

uooBOUTIQUE
ärimudelite
uooboutique pood-ettevõtte-Eelis

 

B2C - Müük tarbijatele


Nüüd on laialdaselt tunnustatud asjaolu, et online-tarbijapoliitika müük on tõestatud tee turule ja on kõige kiiremini kasvav kanal jaemüüki.

Veel huvitavat on arvamusel, et tarbijad kasutavad üha enam Internetti kontrollida toodete ja teenuste enne ostude tegemisel kõrge tänava turustusvõimalused.


See suundumus on kaasnenud olulisi muutusi Tarbijate ootused online kauplustes. Online-Poed on vaja funktsiooni ulatuslik funktsionaalsus, teenuste-, kutse-ja tunnetavad, kuid eelkõige peab olema võimeline suhtlema nende emakeeles ja nendega kauplemisel oma valitud valuutas.


uooBOUTIQUE on täielikult varustatud:

Suhelda globaalne püsiklientuur

Kasutage mitut Valuuta ja mitmekordne online maksesüsteemidele

Kasutage toote Ühendused Piiri Müüa täiendavaid tooteid ja teenuseid

Empower klientidel luua soovi loeteludele tulevikku ja korduva müügi-, kui ka "pulm nimekiri" funktsiooni.


B2b - Müüa äriklientidel

E-Commerce pakub palju võimalusi, kuidas alandada ärisuhteid teiste ettevõtetega ning samal ajal kaasa nende suhete tõhusamaks. Näiteks automatiseerimiseks ost / müük protsessid, mis vähendavad kallis käsitsi tööprotsesse.


uooBOUTIQUE on täielikult varustatud tõsta, tugevdada ja tõhustada:

• Turundus - suhtlemine maailmas läbi Kesk-line kataloogi ja teenused.

• Müük - konfiguratsioon sise-ja rahvusvahelise kaubanduse klientidele; valuuta, kasutaja allahindlusi, cross Boarder käibemaksuküsimustega ja laevandus arvutused.

• Maksed - kasutada kas äriühingu olemasoleva kaubandus-arvete korra või pakkuda online maksesüsteemide vaja.Kuid edukas kasutuselevõtt võib hõlmata järsku õppimiskõver.

Smart võimalus on meeskond koos eksperdi partner.Uootek ja see on UK äripartneri ONID Limited on oskused ja tegutsemisajaga anda lahendus, mis täidab e-kaubanduse luban.

Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted vajavad lahendust, mis on konfigureeritud oma erivajaduste rahuldamiseks praegu ja kohaneda tuleviku väljakutseid. Lahendus, mis pakub kiiret mis võrdsustab madala rakendamise kulusid ning seetõttu paranes investeeringutasuvus lahendus, mis nõuab madalate tegevus-ja hoolduskulud.


  Sinu Saate nimekiri  
  Teie Market  
 

Kodumasinad

 
  Rahvusvaheline  
     
  Sinu kliendid  
  Tarbija  
  Vahetama  
     
  Tuotteisiisi  
  Köide  
  Üks kompromissivõimalusi  
  Üür / rent  
       jätkata sektsiooni põhijooned ...>