Pood kategooriate
Palun Logi sisse siin
Minu Ostukorv   (EEK)
Objekte minu korv
 
Minu soovilist   (EEK)
Ühtegi artiklit minu soovi nimekirja
 

 

Me sööme meie toiduvalmistamis !!
See kodulehekülg on meie online-pood lahendus
Tuginedes meie CSS design shop paigutus paketti. Kui selle piisavalt hea klientidele, see on piisavalt hea meile.uooBoutique Business Proposition
 

äri ära

uooBOUTIQUE
äri ära
uooboutique pood-ettevõtte-eelis

 

Kõik ettevõtted on silmitsi Üha enam konkurentsile avatud turu keskkonnas. Kiire tegutsemine on nõutav; püüdmist uute klientide, parandada suhteid olemasolevate klientidega ja vähendada kulusid.

Viimastel aastatel, põhjustades organisatsioonid on rakendanud e-äri lahendusi, et vastata nendele väljakutsetele, mille muljetavaldav tulemusi.

• Laiendatud jõuda ja vähendas müügijärgsete kulude abil tõhusa, professionaalse onlain kanalite turustada ja müüa oma tooteid ja teenuseid tarbijatele.

• Tõhusam turundus-ja müügitavade protsess äriklientidele ja arengu tugevam partnerlus.

• Alam ostukulud ja lühemad töötlemisajad kaudu automatiseeritud sujuvamate e-hangete süsteemi.

Kasu e-kaubanduse rakendusi, kas tarbekaupade, Äripind Müük, või elektrooniline hankekomitee, on vaieldamatu.Kuid edukas kasutuselevõtt võib hõlmata järsku õppimiskõver.

Smart võimalus on meeskond koos eksperdi partner. Uootek ja see on UK äripartneri ONID Limited on oskused ja tegutsemisajaga anda lahendus, mis täidab e-kaubanduse luban.

Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted vajavad lahendust, mis on konfigureeritud oma erivajaduste rahuldamiseks praegu ja kohaneda tuleviku väljakutseid. Lahendus, mis pakub kiiret mis võrdsustab madala rakendamise kulusid ning seetõttu paranes investeeringutasuvus lahendus, mis nõuab madalate tegevus-ja hoolduskulud.
Konkurentsieelised rakendada tööle, mis UooBoutique e-kaubanduse lahendust.

• Multi lingual Multi Valuuta: suurendada online eksport ja omamaine müük.

• ahelkauplus Dynamics: konfigureerige online kaupastamme et suite tarbija-või hulgikaubanduse müük, või mõlemad.

• Mitme Product Dynamics: konfigureerige online kaupastamme müüa maht tooted, "one-off" tooteid, mis on väga kõrge väärtusega esemed või teenus põhineb tehingu või segatakse.

• Multiple Web Marketing funktsioonid:Partnerlus programm valmis, napsautuskohtaisesti, otsingumootori optimeerimine, Web 2.0.


  jätkata sektsiooni ärimudelitele ...>